Moderatorka rimljanka

jana 07  

član od: 8.10.2004

sporočila: 187

26. okt 2007 8:23

pa jaz tudi, veliko uspeha in lep dan jana 07

ovčka  

član od: 1.6.2007

sporočila: 174

26. okt 2007 9:37

Seveda čestitam! Nisem vedela, koga naj vprašam, pa zdaj izkoriščam priložnost: vedno, ko grem na Kulinariko, se pokažejo čuuuuuudovite fotografije, ki ji VEDNO občudujem nekaj minut. Zanima me, če so to deli fotografij, ki so jih poslale avtorice skupaj z recepti, ali pa je to posnel posebej najet fotograf. Resnično zelo dobra kombinacija, hrane se ti takoj "zalušta". Pa ne kar nekaj - lepo pripravljene in dekorirane, kar je še slajše. V primerjavi z nekaterimi kulinaričnimi forumi je KUL-SLO res enkratno lepa. No - če ne bo odgovora, pa tudi prav. Lep dan vsem! ovčka

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

26. okt 2007 9:42

Te fotografije so delo nas uporabnikov kulinarike.

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

26. okt 2007 10:03

Da ne odpiram nove teme, se mi zdi, da to itak paše sem. Ali se katera od članic še spominja filmov Liane Cavani? (Nočni portir...) Njena večna tema je bila odgovornost žrtve, situacij pred katastrofo, ki so vedno na vljudnem , kvalitetnem nivoju, polnem spoštovanja vseh mnenj do tistega koraka, ko gredo stvari predaleč in pride do ukrepov... nola

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

26. okt 2007 10:13

Ja, ovčka, fotke so delo članic in članov, izbira in ureja jih pa, kolikor vem, Bojan. Nobenih najetih, plačanih fotografov ni. Če imaš srečo, se ti ob prikazovanju receptov trenutka tu in tam pojavi ista slika. Ampak, verjetnost je majhna, ker je tako zelo veliko fotografij. rimljanka

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

26. okt 2007 10:20

ovčka, to so fotografije, ki jih pošiljate uporabniki (res da je tokrat vmes nekaj mojih, neobjavljenih fotk). Ob receptih so objavljene slike, ki morajo zaradi hitrosti prenosov biti majhne in seveda je to škoda. In tako iz slik, ki so kvalitetne in v visoki resoluciji, pa so mi všeč, naredim te male filmčke, ki lahko pokažejo hrano tudi od blizu in v izrezih, ki si jih ob receptih ne moremo privoščiti. Tako da tisti, ki nam pošiljate premajhne ali pa preslabe (iz mobilcev) fotke, niti ne pridete v konkurenco Bojan

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

26. okt 2007 11:10

Sem šla še jaz gledat prvo stran. Zdaj sem pa še važna, še moje slikice so gor.

jade

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

26. okt 2007 11:15

Evo spet so se same od sebe vklopile velike črke. Mogoče kdo ve zakaj? Vedno isto pišem, nič zraven ne klikam pa enkrat piše z velikimi enkrat pa z manjšimi črkami. jade

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

26. okt 2007 12:28

Jade, če si pa VAŽNAAAA!

 

Drugače pa - ti kar bodi, slikice so res lepe (saj vem, katere so tvoje)

jasna

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

26. okt 2007 17:46

jaz sem se iz stare sole, ki ne prenasa zalitev,histerije in nespostovanja" nasprotne strani".Pa tudi modrovanja za vsako ceno in prepricanja, da je samo tisto, kar znam ali kar imam jaz, tisto najboljse.Tukaj nas je veliko.,ralzlicni v mnogocem pa vendar z eno skupno tocko-veselje do kuhanja in pripravljenost pomagati z nasveti, idejami.Nekatere tudi z bogatim strokovnim znanjem,s tem mislim na gospo, ki je prevzela moderatorstvo,zato iskrene cestitke! lucka52

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti